utorok 22. novembra 2016

Layout Láska pre Pretty Papers

Fotka, ktorá je na mojom novom layoute pre Pretty Papers vznikla v jeden letný deň, keď sme si spolu s mojou Ali nalakovali nechty (cez prázdniny to má dovolené :) ), ležali sme na posteli, rozprávali sme sa a smiali a pri tom sme sa fotili. Moja ruka v jej ruke, jej ruka v mojej, a naše ruky spolu. Fotka je síce len z mobilu, ale ja ju mám veľmi rada, je to momentka ktorá ma vie hneď preniesť do tej chvíle. Chcela som z nej spraviť aj layout a jediné, čo som mala jasné bolo, že by mal byť v štýle clean and simple. A keď mi prišila domov v balíčku kolekcia Posh od Simple Stories a ja som si pozrela jej papiere, bolo jasné, že prišiel jej čas.


Okamžite mi padol do oka krásny ružový papier Choose to shine, z ktorého som vyrezala obdĺžnik pod fotku a skombinovala som ju s pergamenovým papierom. Na podklad som použila biely papier, ktorý som jemne nafarbila ružovou a žltou kriedou na papier. Fotku som ozdobila nálepkami z kolekcie Posh a So Fancy, ako nápis som zvolila lepenkový výrez od Wycinanka.
Z papiera Choose to shine som vyrezala trojuholníky, ktoré som dala do dvoch rohov layoutu. Pridala som ešte kartónové nálepky od Becky Higgins, pár kvapiek Glossy Accent a zlaté flitre.


2 komentáre: