piatok 10. júna 2016

Letný layout pre Pretty Papers

Na blogu Pretty Papers je na tento mesiac vyhlásená skvelá letná challenge a ja som si pre vás pripravila jeden layout na inšpiráciu s fotkou mojej Alice z minulého leta. Vybrala som si kolekciu Summer & Sun od Fancy Pants, ktorá je celá letná a krásne farebná a môj prvý letný layout tohto roka je na svete:


Na biely podkladový papier som v strede prilepila širší pás modrého papiera, na ktorý som potom postupne navrstvila kúsky papierov pod fotografiu. Okrem papierových výrezov z kolekcie som použila ešte pár lepenkových chipboardov od Wycinanka. Niektoré drobné kolieska a srdiečka som podlepila 3D penovými štvorčekmi.


Keďže som chcela na layout použiť aj pár drobných mušličiek, ktoré mi Alica nazbierala na pláži, naniesla som na papier bielu textúrovaciu pastu do ktorej som vtlačila mušle a nechala vyschnúť. Po jej vysušení som ju jemne nafarbila béžovo-zlatou farbou aby som dosiahla efekt piesku:Pridala som biele tekuté enamelové perličky, "falošné šitie" a drobné krúžky šedou fixkou, a zopár kvetinkových nálepiek ktoré som tajne uchmatla mojej Alici. Na koniec titulok a layout je hotový:Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára