utorok 8. septembra 2015

Sunshine in my Soul priania pre Pretty Papers

Predstavujem priania pre Pretty Papers vytvorené z kolekcie Sunshine in my Soul od Glitz Design, pri ktorých som okrem ozdôb pracovala iba s papiermi z tejto kolekcie.

Prvé prianie, ktoré som z nej vytvorila, je s kvetinami a je ladené do vintage štýlu.


Vybrala som si žlté papiere, ktoré som po okrajoch trochu obrúsila a zafarbila hnedým pečiatkovacím tušom. Lepenkový ornament od Wycinanka som nafarbila bielym gessom a hnedým tušom, tak ako aj papierové kvety. Pridala som špagát, bavlnenú stuhu a nápis. Všetky ozdoby som ešte na záver trochu pretrela bielym gessom.


Druhé prianie som nazvala cestovateľské a je prevažne v hnedých farbách.


Podkladové papiere som opäť po okrajoch obrúsila a nafarbila hnedým tušom. Na zdobenie som zvolila nálepky od Tima Holtza a lepenkové výseky bicykla a hviezd, ktoré som tiež celé zafarbila hnedým tušom. Pridala som ešte špagát, pár spiniek a falošné šitie po okrajoch.Tretie prianie je tak trochu v štýle steampunk.


Na béžový podkladový papier som naniesla cez šablónu číre gesso zmiešané so striebornou akrylovou farbou. Z druhého papiera som vystrihla motýlie krídla, ktoré som tiež pretrela touto zmesou. Lepenkový výsek som zafarila modrým sprejom, čiernym pečiatkovacím tušom a striebornou farbou. Do stredu krídiel som prilepila malú žiarovku zo živice.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára